Bjursås OK |
Vill du skriva ut endast en klass markerar
du aktuell klass, kopierar samt klistrar in i någon
windowsordbehandlare - spara och skriv ut. Vill du ha
flera klasser kopiera och klistra vidare! Om du väljer att skriva ut direkt från t ex Netscape kommer hela startlistan att skrivas ut. OBS! Om tabbar mm blir fel måste du troligen byta teckensnitt till courier! |
H21 SVM | H20 SVM | H18 SVM | D21 SVM | D20 SVM | D18 SVM | H80 | H75 | H70 | H65 | H60 | H55 | H55 MOTION | H50 | H45 | H45 MOTION | H40 | H35 | H35 MOTION | H21 LÅNG | H21 | H21 MOTION | H20 | H20 MOTION | H18 | H16 | H16 LÄTT | H14 | H14 LÄTT | H12 | H12 LÄTT | H10 | D75 | D70 | D65 | D60 | D55 | D55 MOTION | D50 | D45 | D45 MOTION | D40 | D35 | D35 MOTION | D21 | D21 MOTION | D20 | D20 MOTION | D18 | D16 | D16 LÄTT | D14 | D14 LÄTT | D12 | D12 LÄTT | D10 | INSKOLNING | ÖPPEN 1 | ÖPPEN 2 | ÖPPEN 3 | ÖPPEN 4 | ÖPPEN 5 | ÖPPEN 6 | ÖPPEN 7 | ÖPPEN 8 | ÖPPEN 9 | ÖPPEN 10 |
1 (0036) MATS HELLSTADIUS IFK SÖDERTÄLJE 72.37 16 2 (0010) HÅKAN ERIKSSON OK SKOGSMÅRDARNA 73.38 03 3 (0033) KALLE DALIN LEKSANDS OK 74.36 03 4 (0112) MAGNUS JOHANSSON IFK HEDEMORA 75.37 03 5 (0019) PER-ANDERS BERGMAN OK TISAREN 77.56 12 6 (0230) LARS KANDELL VÄSTERÅS SOK 78.19 21 7 (0092) ANDERS JÖNSSON OK TRIANGELN 79.00 17 8 (0034) ERIK FORSGREN OK TYR 79.06 18 9 (0047) TOMAS JONSSON JÄRFÄLLA OK 80.22 15 10 (0345) ANDERS DAHLIN LEKSANDS OK 80.26 03 11 (0006) FREDRIK LÖWEGREN IFK LIDINGÖ SOK 80.30 15 12 (0048) NIKLAS LINDBERG OK ROSLAGEN 80.49 17 13 (0087) TOMMY LINDBERG OK ROSLAGEN 80.52 17 14 (0107) LARS ÅKERMAN OK SKOGSMÅRDARNA 81.07 03 15 (0336) JAN OLM KILS OK 81.10 18 16 (0088) JOHAN JAKOBSSON OK ROSLAGEN 81.54 17 17 (0065) JONAS NORDSTRÖM OK TRIANGELN 82.33 17 18 (0021) LARS H SANDVIK OK RAVINEN 83.03 15 19 (0209) HENRIK RÅBERG OK TYR 84.06 18 20 (0327) MARTIN ANDERSSON OK RAVINEN 84.28 15 21 (0149) ALBIN ARLEBO KFUM ÖREBRO ORIENTERING 84.33 12 22 (0191) STAFFAN ERIKSSON OK SKOGSMÅRDARNA 84.34 03 23 (0111) NICLAS JONASSON LEKSANDS OK 84.49 03 24 (0109) HENRIK JOHNSSON OK TOR 84.56 16 25 (0474) ANDERS LINDKVIST IFK SÖDERTÄLJE 85.02 16 26 (0053) JOHAN SUNDÉN IFK SÖDERTÄLJE 85.53 16 27 (0099) OLA HULTIN OK ROSLAGEN 86.25 17 28 (0064) MATS SUNDBÜE IFK SÖDERTÄLJE 86.45 16 29 (0138) TOMMY JOHANSSON NYKÖPINGS OK 86.54 16 30 (0060) CLAES PETTERSSON VÄSTERÅS SOK 87.13 21 31 (0178) OLA JODAL KILS OK 87.28 18 32 (0241) MAGNUS THORNELL VÄSTERÅS SOK 87.43 21 33 (0159) BJÖRN WIDÉN HAGABY GOIF 87.57 12 34 (0183) MAGNUS NORDSTRÖM KILS OK 88.44 18 35 (0650) ULF ÖJEBO IFK LIDINGÖ SOK 89.51 15 36 (0207) HENRIC KARLSSON KILS OK 90.01 18 37 (0480) PER ANDERSSON VÄSTERÅS SOK 91.16 21 38 (0340) ANDERS ÖSTERLUND VÄSTERÅS SOK 91.47 21 39 (0239) DAN LARSSON OK TISAREN 92.08 12 40 (7085) MAGNUS BERGMAN IFK LIDINGÖ SOK 92.11 15 41 (0486) MATTIAS BALCK IFK LIDINGÖ SOK 98.18 15 42 (0310) JAN SJÖDIN OK TISAREN 101.57 12 43 (0341) JÖRGEN JOHNSSON OK TOR 112.24 16 (0515) JÖRGEN NILSSON KILS OK FELSTÄ 18 (0140) JOHAN AHLSTRÖM VÄSTERÅS SOK UTGÅTT 21 (0300) JONAS LUNDIN VÄSTERÅS SOK UTGÅTT 21 (0102) ALAR VIITMAA OK TRIANGELN EJ STA 17 (0175) HANS MELIN HAGABY GOIF EJ STA 12 (0044) TOMAS HALLMÉN HAGABY GOIF EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 33 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 42 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 42
1 (0195) PER ÖBERG OK HÄLLEN 70.28 16 2 (0600) TOMAS SVENSSON GRYCKSBO IF 71.54 03 3 (0687) ANDERS CARLSSON IFK HEDEMORA 72.55 03 4 (0875) JONAS HÄLLSTEN LEKSANDS OK 78.06 03 5 (0871) LARS JONHED KFUM ÖREBRO ORIENTERING 78.55 12 6 (0658) ANDERS DAHLGREN FILIPSTADS OK 81.55 18 7 (1414) TORKEL DOMINIQUE OK ENEN 85.27 17 8 (1136) KRISTOFER WESTER ROTEBRO IS 87.21 15 9 (0836) GUSTAV NÄSMAN OK RODHEN 88.01 17 10 (0962) BJÖRN WRAHME GRYCKSBO IF 88.09 03 11 (1320) JÖRGEN SIGFRIDS OK SKOGSMÅRDARNA 88.54 03 12 (0971) TOMAS LÖFGREN STORA TUNA IK 90.34 03 13 (0598) ANDERS FRÖBERG OK TOR 91.33 16 14 (1268) ERIK STÅLNACKE NORBERGS OK 91.35 21 15 (0919) ANDERS KARLSSON OK HÄLLEN 92.00 16 16 (0821) JOHAN MILLINGER VÄSTERÅS SOK 95.50 21 17 (1422) PER NORLIN L-100 IF 97.32 17 18 (0938) MAGNUS SKILBERG OK HEDSTRÖMMEN 100.05 21 19 BJÖRN LINDSTRÖM DEGERFORS OK 105.19 18 20 (1488) ANDREAS SVENSSON OK ENEN 107.05 17 21 (1182) TOBIAS ISRAELSSON OK TYLÖSKOG 108.20 12 22 (1525) JOHAN MALMSTRÖM OK ENEN 113.59 17 23 JESPER JOHANSSON KRISTINEHAMNS OK 129.42 18 (0956) TORBJÖRN SVENSK OK HÄLLEN FELSTÄ 16 (0863) TOMAS HÅKANSSON STRÄNGNÄS MALMBY OL FELSTÄ 16 (1534) MARTIN STOOR OK DJERF FELSTÄ 18 (0964) ROBERT LARSSON NORBERGS OK FELSTÄ 21 (0838) JOHAN SISELL OK SÖDERTÖRN UTGÅTT 15 (0864) HENRIK BOSTRÖM OK LINNÉ UTGÅTT 17 (0912) SONNY KARLSSON IFK HEDEMORA UTGÅTT 03 (0903) PETER GUTERSTAM OK HÄLLEN EJ STA 16 (0902) PER-OVE KIVISÄKK TULLINGE SK EJ STA 15 (0693) MATTIAS NORDIN GUSTAVSBERGS IF EJ STA 15 (0674) TOM HART STRÄNGNÄS MALMBY OL EJ STA 16 (1148) JOHAN ANDERSSON OK LINNÉ EJ STA 17 (1199) CHRISTIAN HÖGLUND OK TYR EJ STA 18 (1109) PÄR TIMBY OK TYR EJ STA 18 (1433) FREDRIK SVAHN KRISTINEHAMNS OK EJ STA 18 (1052) ANDREAS ANDERSSON OK HEDSTRÖMMEN EJ STA 21 (1321) MATHIAS PERSSON HALLSTAHAMMARS OK EJ STA 21 (1264) URBAN SUNDIN NORBERGS OK EJ STA 21 (0906) HÅKAN CARLSSON OK TISAREN EJ STA 12 (0812) DANIEL ANDERSSON HAGABY GOIF EJ STA 12 (0502) MATHIAS JANSSON HAGABY GOIF EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 7 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 17 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 19
1 (0724) PETER ÖBERG OK HÄLLEN 60.09 16 2 (1005) MÅRTEN FRENDELIUS ALMBY IK 60.53 12 3 (0822) ELIAS SVANBERG OK KÅRE 61.13 03 4 (0721) BJÖRN ARVIDSSON STORA TUNA IK 62.19 03 5 (0559) MARTIN LAMPINEN KJULA-STANDARD OK 62.22 16 6 (0725) MAGNUS PALM KJULA-STANDARD OK 63.01 16 7 (0685) JÖRGEN OHLIN RÅNÄS OK 63.44 17 8 (1035) ANDREAS GÄLLERSTEDT IFK MORAS OK 64.58 03 9 (0654) MANNE WIKLUND GUSTAVSBERGS IF 65.50 15 10 (1024) ANDERS HEDMAN OK HÄLLEN 65.53 16 11 (1067) JOHAN KARLSSON KJULA-STANDARD OK 66.15 16 12 (1077) JOHAN ISRAELSSON IFK MORAS OK 66.57 03 13 (0900) OLOV STÅLNACKE NORBERGS OK 67.39 21 14 (1053) PETER LORÉ LUDVIKA OK 68.34 03 15 (0976) INGEMAR ÅKERMAN TULLINGE SK 69.27 15 16 (1526) MARKUS ALMGREN OK ENEN 69.57 17 17 JOAKIM ALMTORP L-100 IF 73.41 17 18 (0783) ARVID SUNDKVIST KATRINEHOLMS OK 74.34 16 19 (0880) ERIK PETTERSSON STORA TUNA IK 74.51 03 20 (1410) KALLE OLSSON KFUM ÖREBRO ORIENTERING 74.59 12 21 (1131) FEDERICO HARVENBERG OK TYR 75.51 18 22 (0924) MAGNUS LARSSON OK TOR 76.25 16 23 (1469) HENRIK HELLMAN OK SÖDERTÖRN 78.32 15 24 (0957) BJÖRN ANDERSSON OK MANGEN 79.15 18 25 (1099) LARS CLEVNERT SÖDERS OL 80.02 15 26 (0892) JOHAN HERBST VÄSTERÅS SOK 80.29 21 27 (1230) HÅKAN ANDERSSON OK MANGEN 82.19 18 28 (1510) ERIK SISELL OK SÖDERTÖRN 82.30 15 29 (1492) MAGNUS EKLÖV ARBOGA OK 82.42 21 30 (1144) FREDRIK BENGTSSON NORBERGS OK 84.35 21 31 (1028) ERIK RÅBERG OK TYR 88.28 18 32 HENRIK ANDERSSON TIERPS SOK 89.14 17 33 (1114) LARS NORBÄCK OK JÖSSE 102.01 18 34 (1132) KALLE NORDSTRÖM NORBERGS OK 103.04 21 35 (1259) TOMAS LUNDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 110.43 21 36 (1284) ERIK MELIN OK LINNÉ 113.51 17 (1381) OLA HURTIG TIERPS SOK FELSTÄ 17 PER BROLUND KRISTINEHAMNS OK FELSTÄ 18 (1133) ANDERS LAGERWALL OK JÖSSE FELSTÄ 18 (0909) DANIEL NORDSTRÖM KFUM ÖREBRO ORIENTERING FELSTÄ 12 (0905) PER ARVIDSSON STORA TUNA IK UTGÅTT 03 (0702) JONAS HARALDSSON GUSTAVSBERGS IF UTGÅTT 15 (0995) ANDERS BENNITZ OK ENEN EJ STA 17 (0999) MIKAEL GOTTFRIDSSON SALA OK EJ STA 21 (1440) JOHAN AMILON HAGABY GOIF EJ STA 12 (0984) PER HALLMÉN HAGABY GOIF EJ STA 12 (1389) JONAS LUNDSTRÖM HAGABY GOIF EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 17 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 30 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 32
1 (0019) KAROLINA AREWÅNG DOMNARVETS GOIF 64.05 03 2 (0015) CHARLOTTE LINDKVIST LEKSANDS OK 66.30 03 3 (0010) JENNY PÅLSSON DOMNARVETS GOIF 67.15 03 4 (0029) MARIKA NYLUND DOMNARVETS GOIF 69.00 03 5 (0075) ANNA NORDANBRO DOMNARVETS GOIF 70.35 03 6 (0222) MONICA HATLEN IFK SÖDERTÄLJE 72.03 16 7 (0022) ANNA ZETTERBERG IF THOR 73.54 17 8 (0057) KICKI WESTMAN TULLINGE SK 74.47 15 9 (0012) CATARINA ÖBERG STORA TUNA IK 74.50 03 10 (0092) JEANETTE ENCKELL IFK SÖDERTÄLJE 76.06 16 11 (0154) ANNA HAGLUND OK HEDSTRÖMMEN 76.56 21 12 (0063) ÅSA GAHNE IFK LIDINGÖ SOK 77.10 15 13 (0150) LOTTA THURESSON SOIK HELLAS 77.22 15 14 (0030) MIA HAGLUND LEKSANDS OK 77.58 03 15 (0051) ANN-CH KARLSSON KILS OK 78.52 18 16 (0096) ELIN DAHLSTEDT STRÄNGNÄS MALMBY OL 79.13 16 17 (0060) HELENA SVENSSON OK TYR 79.17 18 18 (0148) CARINA SUNDBÜE STRÄNGNÄS MALMBY OL 81.11 16 19 (0036) CHARLOTTE LARSSON IFK SÖDERTÄLJE 81.35 16 20 (0205) JENNY NILSSON KRISTINEHAMNS OK 82.53 18 21 (0253) DOROTHE SPILLMANN IF THOR 84.21 17 22 (0097) EMMA DAHLSTEDT STRÄNGNÄS MALMBY OL 86.00 16 23 (0675) LINN NILSSON KILS OK 86.09 18 24 (0208) KRISTINA ALMSTRÖM SÖDERTÄLJE IF 86.19 16 25 (0043) ÅSA HEDIN OK LINNÉ 88.00 17 26 ANNIKA JANSSON IFK LIDINGÖ SOK 88.31 15 27 (0178) ANNA-KARIN OLM IF THOR 93.12 17 28 (0285) HELEN KVARNSTRÖM KILS OK 98.24 18 29 (0367) STINA GRANEFELDT OK TYR 102.55 18 30 (0286) MALIN WIKLUND ARBOGA OK 104.07 21 31 (0442) JENNIE LARSSON OK ENEN 111.56 17 32 LINDA SÄVEROS VÄSTERÅS SOK 113.43 21 (0049) LINA KARLBERG IFK LIDINGÖ SOK UTGÅTT 15 (0024) CAMILLA PETTERSSON OK RAVINEN EJ STA 15 MALIN LINDSKOG IFK ENSKEDE EJ STA 15 (0345) LISA SJÖLANDER OK LINNÉ EJ STA 17 (0366) ANNA-STINA PÅLEDAL OK LINNÉ EJ STA 17 (0046) LINDA FAHLÉN OK TYR EJ STA 18 ANNA ANDREASSON KÖPING-KOLSVA OK EJ STA 21 (0342) MARTINA GUSTAVSSON KÖPING-KOLSVA OK EJ STA 21 (0903) LENA GUSTAFSSON OK HEDSTRÖMMEN EJ STA 21 MARIE JOHANSSON HALLSTAHAMMARS OK EJ STA 21 (0231) KARIN LARSSON HAGABY GOIF EJ STA 12 (0571) INGELA KÄLVEDAHL HÄLLEFORS OK EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 14 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 26 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 27
1 (0166) CATHARINA ASPH IFK MORAS OK 56.18 03 2 (0193) ROSE MARIE FORSLUND REMBO IK 62.33 03 3 (0270) LOTTA RISBERG STRÄNGNÄS MALMBY OL 62.42 16 4 (0261) EMMA NILSSON STORA TUNA IK 66.51 03 5 (0262) STINA SÄVEROS VÄSTERÅS SOK 69.29 21 6 (0304) YLVA ZANDER VÄSTERÅS SOK 70.56 21 7 (0314) MARIA SJÖLANDER OK RODHEN 71.29 17 8 (0308) CECILIA KARLSSON ALMBY IK 74.55 12 9 (0735) KAJSA HEDIN OK LINNÉ 81.50 17 10 (0429) MARIA IVERMARK SÄFFLE OK 81.54 18 11 (0292) ANNA LINDER LEKSANDS OK 82.52 03 12 (0528) SOFIA JONSSON DALAPORTENS OL 83.56 03 13 (0521) MARINE BLOMBERG KATRINEHOLMS OK 84.56 16 14 (0500) HELENA WESTLING HÄVERÖDALS SK 85.49 17 15 (0832) LINA RÖÖHS FILIPSTADS OK 86.17 18 16 (0505) TERESIA ELOFSSON STORA SUNDBY GOIF 89.13 16 17 (0714) ANNA GUSTAVSSON KATRINEHOLMS OK 93.59 16 18 (0497) KAROLIN ENGSTEN OK RODHEN 95.48 17 19 (0643) LINDA PLAHN OK ENEN 96.12 17 20 (0877) ANNA HANSSON OK RODHEN 119.05 17 (0874) CAROLINE SVENSSON STORA TUNA IK FELSTÄ 03 (0472) KARIN WIMMER VÄSTERÅS SOK UTGÅTT 21 (0577) SARA LEVÉN STRÄNGNÄS MALMBY OL UTGÅTT 16 (0686) CAMILLA NYGREN IF THOR UTGÅTT 17 (0851) IRIS LINDBERG KRISTINEHAMNS OK UTGÅTT 18 (0569) MARIE JOHANSSON IFK SÖDERTÄLJE EJ STA 16 (0826) MARI SVEDESTAM ESKILSTUNAFORS OL EJ STA 16 (0295) ÅSA ZETTERBERG-ERIKSSON OK DJERF EJ STA 18 ANNA-KARIN CLARIN SKATTKÄRRS IF EJ STA 18 VAKANT 1 VÄRMLANDS OF EJ STA 18 VAKANT 2 VÄRMLANDS OF EJ STA 18 (0581) MALIN STÖVLING GAGNEFS OK EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 4 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 8 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 14
1 (0318) CECILIA WESTMAN LEKSANDS OK 58.57 03 2 (0362) LINA BÄCKSTRÖM OK ÖSTERÅKER 61.03 15 3 (0459) LINDA NÄÄS LEKSANDS OK 62.59 03 4 (0636) JENNIE HELLSTRÖM STORA TUNA IK 63.25 03 5 (0425) ANNA-KARIN VERNERSSON STRÄNGNÄS MALMBY OL 64.20 16 6 (0610) JOHANNA SVENSSON OK ENEN 64.24 17 7 (0391) LINDA SJÖGREN IFK HEDEMORA 64.56 03 8 (0411) SARA BJÖRNBERG OK HÄLLEN 65.51 16 9 (0277) CAROLINE KAIPE LUDVIKA OK 69.30 03 10 (0420) CECILIA EINARSSON FAGERSTA OK 70.31 21 11 (0417) LENA NILSSON STRÄNGNÄS MALMBY OL 70.59 16 12 (0671) IDA STAFFAS VB OL 74.14 03 13 (0299) PERNILLA ERIKSSON OK RAVINEN 75.00 15 14 (0570) MALIN SVENSSON SÖDERS OL 76.09 15 15 (0756) ERIKA JANSSON IF THOR 77.36 17 16 (0457) HANNA CEDER DOMNARVETS GOIF 77.58 03 17 (0634) LOVISA WESTBOM STRÄNGNÄS MALMBY OL 78.07 16 18 (0744) MALIN LARSSON OK ENEN 78.33 17 18 (0722) KRISTINA LÖFVENHOLM OK TYR 78.33 18 20 (0563) MADELEINE LARSSON SÖDERS OL 83.11 15 21 (0773) HANNA ÅSANDER OK BJUR 84.39 18 22 (0688) SARA WARENIUS SÖDERS OL 91.19 15 23 (0881) MICHAELA KÄLLSTRAND SÄFFLE OK 92.28 18 24 (0430) VERONICA KÄLVEDAHL HÄLLEFORS OK 94.58 12 25 (0612) ANNIKA JOHANSSON NORBERGS OK 98.06 21 26 (0858) ANNICA HELLGREN ALMBY IK 99.32 12 27 (0723) SUSANNA LARSSON KRISTINEHAMNS OK 101.16 18 28 (0769) RENEÉ LINDER OK TYR 105.12 18 29 (0495) JENNY WIKLUND ARBOGA OK 107.44 21 30 (0771) LISELOTTE AGE DEGERFORS OK 114.11 18 (0609) KARIN LUNDBERG ÄRLA IF FELSTÄ 16 (0695) IDA PIHL-SKOOG OK LINNÉ FELSTÄ 17 (0653) MIKAELA HÖGLUND OK TYR FELSTÄ 18 (0621) LINDA NILSSON NORBERGS OK FELSTÄ 21 (0517) SANDRA EDHAGER NYKÖPINGS OK UTGÅTT 16 (0812) JOHANNA GULLBERG OK LINNÉ UTGÅTT 17 (0534) ANNA JANSSON RÅNÄS OK UTGÅTT 17 (0494) KAJSA GUTERSTAM TROSABYGDENS OK EJ STA 16 (0768) ANNA WÅHLIN OK ENEN EJ STA 17 (0847) ANNA DAHLGREN VÄSTERÅS SOK EJ STA 21 (0359) LINDA LARSSON NORBERGS OK EJ STA 21 (0464) JENNY MALMESTRÖM SURAHAMMARS SOK EJ STA 21 (0588) MALIN JAKOBSSON OK MILAN EJ STA 12 (0689) STINA CARLSSON OK LETSTIGEN EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 11 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 19 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 21
1 KNUT OTTOSSON GRANGÄRDE OK 45.19 03 2 KARL WESTAS OK SKOGSMÅRDARNA 54.46 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 1 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 2
1 GUNNAR ANDERSSON SÖDERTÄLJE IF 37.33 16 2 SVEN WÅHLBERG OK KÅRE 37.38 03 3 ERIK DAHLE OK KÅRE 39.30 03 4 LARS ERICSSON OK NORDEN 39.34 21 5 KARL KARLSSON OK JÄRNBÄRARNA 40.26 12 6 KLAS BERG STORA SKEDVI IK 42.11 03 7 AXEL CARLSSON LEKSANDS OK 42.29 03 8 SVEN ERIK ERIKSSON LEKSANDS OK 43.33 03 9 K G ARDERBÄCK SÄTERBYGDENS OK 44.24 03 10 HENRY MOBERG SOLNA OK 44.43 15 11 GÖTHE ORS ORSA IF 54.03 03 12 ALEX HANSSON SÄTERBYGDENS OK 55.39 03 13 INGVAR ARVIDSSON GUSTAFS GOIF 78.55 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 5 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 10 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 12
1 LARS BRANTH VÄSTERÅS SOK 37.41 21 2 RAGNAR HEDLUND IK JARL RÄTTVIK 40.48 03 3 OLLE ÅKERLUND IK JARL RÄTTVIK 42.32 03 4 SVEN ANDERSSON AVESTA OK 43.02 03 5 BERTIL LARSSON DOMNARVETS GOIF 44.22 03 6 BERNT LINDROS RÖRBÄCKSNÄS IS 46.59 03 7 ERIK KARLSSON VB OL 48.19 03 8 GÖSTA SEMNEBY ORSA IF 50.05 03 9 OLLE ALM KVARNSVEDENS GOIF OK 50.12 03 10 MARTIN ÖSTBERG ALFTA-ÖSA OK 52.34 08 11 HARRY WESTER OK JÄRNBÄRARNA 53.36 12 12 ERIK HÖÖK LEKSANDS OK 54.29 03 13 PAUL PALMGREN OK KÅRE 56.09 03 14 KARL-ERIK PETTERSSON OK NORDEN 56.22 21 15 ERIK MASES IK JARL RÄTTVIK 56.34 03 16 ÖSTEN KARLSSON OK KÅRE 56.48 03 17 ARNE GUSTAFSSON SÄTERBYGDENS OK 58.36 03 18 TAGE CARLSSON OK MALMIA 58.52 03 19 GÖTE ÅKERMAN SÄRNA SK 62.06 03 20 FOLKE LUNDÉN STOCKHOLMS OK 65.35 15 21 KURT ERIKSSON OK KÅRE 71.04 03 22 RAGNAR BERNHARD OK KÅRE 72.05 03 NILS ERIKSSON OK KÅRE UTGÅTT 03 RUNE BERGLIND VB OL EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 11 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 16
1 STIG ARONSSON OK KÅRE 32.40 03 2 STURE JOSEFSSON OK KÅRE 36.20 03 3 RUNE MASES LEKSANDS OK 37.21 03 4 LENNART ÖBERG VÄSTERÅS SOK 37.40 21 5 SVEN ERIK ERSSON DALAPORTENS OL 39.52 03 6 LARS-ERIK JERNSTRÖM NORBERGS OK 40.46 21 7 ÅKE VERPERS IK JARL RÄTTVIK 41.09 03 8 INGVAR LUNDSTRÖM STORA TUNA IK 42.24 03 9 ÅKE JANSSON ROTEBRO IS 42.29 15 10 OLLE ANDERSSON OK NORDEN 42.55 21 11 KAJ NILSSON STORA TUNA IK 43.13 03 12 RUNE TRAPP SOLLERÖ IF 43.20 03 13 NILS JONSSON OK KÅRE 43.42 03 14 ERIK NYBERG LEKSANDS OK 44.47 03 15 RAGNAR PERSSON NORBERGS OK 45.21 21 16 SEPPO SÖDERVALL VB OL 46.03 03 17 BENGT HOLMBERG LEKSANDS OK 46.43 03 BERTIL LARSSON IK JARL RÄTTVIK EJ STA 03 PER JOHANSON IFK MORAS OK EJ STA 03 ALF JOHANSSON VÄSTERÅS SOK EJ STA 21 LENNART HED ORSA IF EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 17 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 17
1 BERTIL NORMAN IFK HEDEMORA 43.33 03 2 FOLKE NYSTRÖM VB OL 44.18 03 3 ESBJÖRN JONSSON GAGNEFS OK 45.30 03 4 SVANTE NYSTRÖM VB OL 46.45 03 5 GÖRAN EKEBJÄR OK KÅRE 48.15 03 6 KARL-AXEL STJERNSTRÖM OK HEDSTRÖMMEN 49.28 21 7 JOHN BERGLUND ALFTA-ÖSA OK 50.51 08 8 ÅKE SUNDBERG FAGERSTA OK 52.29 21 9 ERIK LINDBERG KARLSBYHEDENS IK 52.39 03 10 OLLE JONSSON LUDVIKA OK 53.31 03 11 SVEN JANSSON LUDVIKA OK 54.16 03 12 LARS LUNDKVIST HJS VANSBRO OK 54.23 03 13 INGEMAR I JOHANSSON IFK HEDEMORA 55.30 03 14 ARNE GUSTAVSSON SÄTERBYGDENS OK 56.52 03 15 LARS DANIELSSON GRYCKSBO IF 58.30 03 16 INGVAR JOHANNESSON SOLNA OK 60.02 15 17 BENGT JOHANSSON REMBO IK 60.40 03 18 KARL GUSTAV WIGGE IFK HEDEMORA 61.51 03 19 ENN KIVISÄKK TULLINGE SK 64.36 15 20 KARL-ÅKE DAHLGREN KARLSBYHEDENS IK 64.46 03 21 SIXTEN MARTINSSON RÖRBÄCKSNÄS IS 65.37 03 22 EINAR SKÖTT ORSA IF 68.14 03 23 MARTIN RYDEN DALAPORTENS OL 77.25 03 24 ERIK SARAS IK JARL RÄTTVIK 82.17 03 25 ANDERS PETTERSSON KARLSBYHEDENS IK 108.01 03 FOLKE WESTBERG SÄTERBYGDENS OK UTGÅTT 03 SVEN LENTZ LUDVIKA OK EJ STA 03 GÖTE ANDERSSON GRYCKSBO IF EJ STA 03 HARRY SÖDERBERG IFK STRÄNGNÄS EJ STA 16 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 5 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 18 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 21
1 KARL JOHANSSON IFK HEDEMORA 43.01 03 2 HANS MÅRTENSSON DALAPORTENS OL 50.54 03 3 GUNNAR TISELIUS OK KÅRE 50.58 03 4 ÅKE LINDGREN SOLLERÖ IF 52.24 03 5 LARS JOHANSSON SÖDERTÄLJE IF 52.57 16 6 TORSTEN LÖFGREN STORA TUNA IK 52.58 03 7 LAGE LINDGREN KORSNÄS IF ORIENTERING 54.21 03 8 LARS ÅKE BLOMQVIST REMBO IK 55.52 03 9 ROLF BJÄRUD VB OL 58.15 03 10 MATS ERIKSSON OK NORDEN 58.36 21 11 P.G JANSSON SÄTERBYGDENS OK 59.33 03 12 LENNART MAGNUSSON IFK HEDEMORA 60.03 03 13 JAN JOHANSSON IFK HEDEMORA 62.41 03 14 LARS-B LARSSON OK TYR 65.09 18 15 TORSTEN DAHLSTRÖM KVARNSVEDENS GOIF OK 68.07 03 16 UNO PETTERSSON LEKSANDS OK 69.56 03 17 ÖSTEN ANDERSSON GRYCKSBO IF 72.29 03 18 HELGE NOLÅKERS KVARNSVEDENS GOIF OK 77.46 03 19 LENNART BJÖRK VB OL 101.26 03 20 LARS ERIK DANIELSSON INSJÖNS IF 102.37 03 RAGNAR ERIKSSON OK HEDSTRÖMMEN FELSTÄ 21 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 1 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 12 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 14
1 KJELL HEDVALL DOMNARVETS GOIF 51.15 03 2 STIG OLOF STÅHL DALAPORTENS OL 56.31 03 3 JAN OLOF HEDBERG GAGNEFS OK 57.00 03 4 STIG BLECKUR KORSNÄS IF ORIENTERING 58.24 03 5 SÖREN GUSTAFSSON SÄTERBYGDENS OK 60.17 03 6 BO PETTERSSON IK JARL RÄTTVIK 61.40 03 7 STIG KARLSSON KORSNÄS IF ORIENTERING 78.20 03 8 HANS BJÖRKLUND VB OL 87.33 03 HANS ANDERSSON STORA SKEDVI IK EJ STA 03
1 ANDERS JOHANSSON DALAPORTENS OL 53.13 03 2 OLLE JOHANSSON IFK HEDEMORA 55.16 03 3 PER SUNDBERG STORA TUNA IK 56.40 03 4 JOHN JOHANSSON HJS VANSBRO OK 59.25 03 5 RUNE PERSSON OK SKOGSMÅRDARNA 59.59 03 6 INGVAR SVENSSON SÖDERS OL 60.22 15 7 BERTIL HÖÖK LUDVIKA OK 60.23 03 8 ÅKE OSKARSSON OK SKOGSMÅRDARNA 60.41 03 9 JAN LINDBERG KOVLANDS IF 62.59 10 10 HANS GRUDD STORA TUNA IK 64.22 03 11 CHRISTER ANDERSSON KÖPING-KOLSVA OK 64.34 21 12 PER ÅKE HELLMAN LUDVIKA OK 64.59 03 12 BERNT ERIKSSON SPÅRVÄGENS OK 64.59 15 14 SVEN OLOF ASP INSJÖNS IF 65.51 03 15 BERT ERIKSSON STORA TUNA IK 65.59 03 16 BENGT ERLANDSSON SVÄRDSJÖ IF 66.05 03 17 LARS-OLOF LUNDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 67.42 21 18 HANS KRUSKOPF STORA TUNA IK 68.12 03 19 MALTE BOHM SOLLERÖ IF 70.48 03 20 ROLF KARLSSON SURAHAMMARS SOK 70.58 21 21 JAN ENGMAN LEKSANDS OK 73.35 03 22 BO DAHLSTRÖM VB OL 74.03 03 23 MATS ANDERSSON STORA SKEDVI IK 75.01 03 24 JAN-ERIK WIBERG JÄRLA IF OK 75.56 15 25 HANS ANDERSSON LUDVIKA OK 77.07 03 26 BJÖRN LUNDBERG LUDVIKA OK 80.25 03 27 STIG NORDKVIST VB OL 82.02 03 28 STIG HANSSON KARLSBYHEDENS IK 83.05 03 29 BO WESTLING HÄVERÖDALS SK 85.14 17 30 SÖREN JOHANSSON OK NORDEN 87.05 21 31 LEIF BENJAMINSSON INSJÖNS IF 90.24 03 32 PELLE FLORELL GAGNEFS OK 103.26 03 33 ULF LUNDIN VÄSTERÅS SOK 104.03 21 34 ÖRJAN KAMPEGÅRD OK SÖDERTÖRN 105.50 15 ANDERS MILLINGER VÄSTERÅS SOK FELSTÄ 21 VILHO ROKKA LÅNGSHYTTANS AIK OK UTGÅTT 03 CHRISTER LINDÉN KARLSBYHEDENS IK EJ STA 03 HANS KÄLLGREN KARLSBYHEDENS IK EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 5 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 24 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 26
1 KJELL LIDHOLM IFK HEDEMORA 50.47 03 2 GÖRAN RYMAN GRYCKSBO IF 51.00 03 3 GÖRAN FREDBERG KORSNÄS IF ORIENTERING 51.45 03 4 LENNART STENSTRÖM LUDVIKA OK 51.55 03 5 MAGNUS HARALDSSON GUSTAVSBERGS IF 52.54 15 6 PER ERIK FOGEL OK KÅRE 55.38 03 7 LASSE KOKKONEN LÅNGSHYTTANS AIK OK 55.48 03 8 HANS KÄCK DALAPORTENS OL 56.01 03 9 SVEN-OLOV WIKLUND ARBOGA OK 56.40 21 10 LENNART ANDERSSON VB OL 58.01 03 11 BÖRJE SANDER LEKSANDS OK 58.09 03 12 INGVAR SVANBERG OK LÖFTAN 58.27 07 13 ÖRJAN STAHL GRYCKSBO IF 61.50 03 14 ÅKE SÖDERMAN IK JARL RÄTTVIK 62.31 03 15 GUNDE HJALMARSSON STORA TUNA IK 64.16 03 16 ROLAND BERG SÄTERBYGDENS OK 64.33 03 17 HARRY LINDBERG ORNÄS IK 64.50 03 18 URS SCHMUTZ LEKSANDS OK 65.51 03 19 ANDERS STENBACK BROMMA-VÄLLINGBY SOK 67.26 15 20 ANDERS MALMBERG KVARNSVEDENS GOIF OK 67.40 03 21 ÅKE LARSSON NORBERGS OK 67.49 21 22 STEN ALUDDEN DALAPORTENS OL 67.57 03 23 HÅKAN JOHANSSON NORBERGS OK 69.31 21 24 INGE SWARTLING KVARNSVEDENS GOIF OK 69.32 03 25 ROGER ENGSTEDT DALAPORTENS OL 71.49 03 26 SVEN LARSSON SÄRNA SK 72.19 03 27 PER LINDSKOG IFK ENSKEDE 72.44 15 28 ULF KJELLIN OK HEDSTRÖMMEN 72.59 21 29 KENNETH LARSSON OK ENEN 74.51 17 30 SUNE SISELL OK SÖDERTÖRN 76.24 15 31 KARL GÖRAN WAHLSTRÖM ALMBY IK 81.22 12 32 LARS WISELL FAGERSTA OK 90.04 21 TORD ANDERSEN VB OL FELSTÄ 03 GÖRAN LARSSON NORBERGS OK FELSTÄ 21 CHRISTER HELLSTRÖM STORA TUNA IK EJ STA 03 LEIF ÅKERBLOM STORA TUNA IK EJ STA 03 LARS KARLSSON DALAPORTENS OL EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 9 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 25 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 30
1 JAN LUND OK KÅRE 46.00 03 2 HANS ÖBERG GRYCKSBO IF 48.03 03 3 LARS ERIK NILSSON STORA TUNA IK 48.17 03 4 PER ERIK FAGERSTRÖM STORA TUNA IK 48.42 03 5 ROLF LINDER LEKSANDS OK 50.09 03 6 ROLF BRÖMSES DOMNARVETS GOIF 50.17 03 7 KENNET INGESSON STORA TUNA IK 51.12 03 8 YNGVE KARLSSON IFK HEDEMORA 54.41 03 9 TOMMY MATTSSON DOMNARVETS GOIF 55.54 03 10 JOHNNY BERGLUND DALAPORTENS OL 56.08 03 11 STAFFAN ANDERSSON STORA TUNA IK 56.18 03 12 SVEN-ERIK NORDQVIST KVARNSVEDENS GOIF OK 56.23 03 13 KJELL ERIKSSON ORNÄS IK 56.31 03 14 INGE NORBERG STORA TUNA IK 58.34 03 15 KARL MATSCH OK KÅRE 59.01 03 16 HANS UNO ERIKSSON DALAPORTENS OL 59.17 03 17 KJELL DAHLGREN FILIPSTADS OK 59.27 18 18 BO SUNDBERG IFK HEDEMORA 60.02 03 19 JAN ÅKE ANDERSSON STORA TUNA IK 60.15 03 20 ANDERS ELLSTRÖM HÄLLEFORS OK 60.39 12 21 TIMO KAIPE LUDVIKA OK 62.08 03 22 UNO RÖÖHS FILIPSTADS OK 62.58 18 23 INGEMAR ERIKSSON OK SKOGSMÅRDARNA 64.26 03 24 LEIF BJÖRKMAN DALAPORTENS OL 64.45 03 25 MATS ANDREÉ JÄRLA IF OK 65.25 15 26 JAN OLOV EKLUND DOMNARVETS GOIF 66.38 03 27 GUNNAR ENGVALL OK NORDEN 67.10 21 28 BO DANMO DOMNARVETS GOIF 70.32 03 29 BJÖRN WESTERBERG VÄSTERÅS SOK 71.01 21 30 HANS BERGSTRÖM NORBERGS OK 76.04 21 31 LARS KÄLLGREN DOMNARVETS GOIF 91.59 03 MATS TURES OK KÅRE FELSTÄ 03 ÅKE HELLMAN OK SÖDERTÖRN FELSTÄ 15 LARS HÅKANSSON IFK HEDEMORA EJ STA 03 JAN DEHLBOM DOMNARVETS GOIF EJ STA 03 LENNART TÄGTSTRÖM DOMNARVETS GOIF EJ STA 03 MATS MÅRTENSSON STORA TUNA IK EJ STA 03 TOMMY ENGSTRÖM DALAPORTENS OL EJ STA 03 BO KLINGSMO DALAPORTENS OL EJ STA 03
1 ARNE BACK IFK HEDEMORA 53.40 03 2 ROGER LIND LEKSANDS OK 60.50 03 3 ROGER LARSSON OK KÅRE 61.02 03 4 MIKAEL TARANDI IFK LIDINGÖ SOK 62.33 15 5 HANS ANDERSSON VB OL 62.58 03 6 JAN LÄRFARS LEKSANDS OK 63.07 03 7 ROLAND JOSEFSSON IFK HEDEMORA 64.10 03 8 ANDERS ENGSTRÖM OK KÅRE 64.48 03 9 BENGT ARNE SONESSON GAGNEFS OK 69.02 03 10 ANDERS WESTLUND OK KÅRE 72.31 03 11 LARS STENBACK OK KÅRE 72.32 03 12 CLAS-GÖRAN CARLANDER SÖDERTÄLJE IF 75.24 16 13 ARNE HOLMER IFK MORAS OK 75.44 03 14 CARL-ERIK BERGLÖW FAGERSTA OK 76.23 21 15 THOMAS KARLSSON OK KÅRE 79.50 03 16 ULF HENRIKSSON KORSNÄS IF ORIENTERING 83.13 03 17 JAN BERGSTRÖM GRYCKSBO IF 84.00 03 18 CHRISTER HOLM VB OL 85.10 03 19 JONNY NYLIN OK KÅRE 99.14 03 HANS-INGE NORDQVIST KVARNSVEDENS GOIF OK FELSTÄ 03 KJELL HOLM DALAPORTENS OL FELSTÄ 03 ROLAND EKSTRÖM STORA TUNA IK UTGÅTT 03 KENNETH PERSSON IFK HEDEMORA EJ STA 03 MATHS ÖSTBERG ALFTA-ÖSA OK EJ STA 08 THOM SANDVIK DALAPORTENS OL EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 1 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 13 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 15
1 PER MELÉN OK KÅRE 60.45 03 2 PER MAGNUSSON OK KÅRE 61.12 03 3 PEO SVENSK STORA TUNA IK 62.33 03 4 LARS SJÖKVIST STORA TUNA IK 64.11 03 5 ANDERS HAGLUND LEKSANDS OK 65.58 03 6 LARS MATTSSON OK KÅRE 66.31 03 7 PETER EJDEMO OK KÅRE 68.09 03 8 LARS ÅKE DICKFORS DALAPORTENS OL 70.23 03 9 LEIF ANDERSSON OK KÅRE 75.08 03 10 SVEN HEDKVIST STORA TUNA IK 75.47 03 11 MAGNUS FORSGREN OK KÅRE 76.51 03 12 HÅKAN HOLMBERG KORSNÄS IF ORIENTERING 78.25 03 13 TONY AUGUSTSSON FAGERSTA OK 78.42 21 14 ANDERS HASSIS STORA TUNA IK 83.07 03 HÅKAN BLOMGREN STORA TUNA IK UTGÅTT 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 6 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 14 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 14
1 JAN ERIC GOTH KVARNSVEDENS GOIF OK 54.39 03 2 LARS LÖFGREN LEKSANDS OK 59.40 03 3 ANDERS S NYBERG SÄTERBYGDENS OK 64.19 03 4 OVE MARCUS LUDVIKA OK 64.30 03 5 MATS LIDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 68.14 21 6 BO EKSTRÖM DALAPORTENS OL 91.02 03 7 THOMAS OLSSON STORA TUNA IK 91.22 03 8 FREDRIK NORDFORS STORA TUNA IK 111.28 03 HÅKAN MORELIUS LÅNGSHYTTANS AIK OK EJ STA 03
1 (0356) MAGNUS CEDERLÖF IFK HEDEMORA 65.28 03 2 (0124) FREDRIK SUNDSTRÖM LEKSANDS OK 68.22 03 3 (0123) ERIK ERSSON DALAPORTENS OL 68.36 03 4 LARS JOHANSSON OK TYR 68.59 18 5 (0354) JENS NORDSTRÖM IFK HEDEMORA 69.15 03 6 (0363) JESPER MÅRTENSSON STORA TUNA IK 69.32 03 7 (0171) DANIEL KAIPE LEKSANDS OK 70.03 03 8 ERIK GROTH OK TYR 70.33 18 9 (0085) BENGT HAGLUND LEKSANDS OK 71.00 03 10 (0603) ERIK SUNDBERG STORA TUNA IK 71.17 03 11 (0187) JOAKIM BACKLUND IFK SÖDERTÄLJE 71.44 16 12 (0214) ULF ERIKSSON STORA TUNA IK 72.13 03 13 (0471) MATTIAS KÄHÄRI VB OL 72.19 03 14 (0447) ISMO MÄKIRANTA OK TYR 73.56 18 15 (0466) ANDERS HVITTFELDT IFK MORAS OK 74.15 03 16 (0166) HÅKAN NYSTRÖM DALAPORTENS OL 76.00 03 17 (0823) ANDERS SUNDSTRÖM GRYCKSBO IF 77.41 03 18 (1138) JÖRGEN NORÉN GRYCKSBO IF 79.07 03 19 (0913) MARTIN LJUNGBERG OK DJERF 79.24 18 20 (0983) PER BRANDT OK SKOGSMÅRDARNA 79.34 03 21 (0348) LARS MAGNUSSON IFK HEDEMORA 79.44 03 22 (0557) ULF LARSSON VÄSTERÅS SOK 79.45 21 23 (0716) JAN NORDKVIST VB OL 80.56 03 24 (0237) PER LOVANG VB OL 81.21 03 25 (0487) EDWARD PARO VÄSTERÅS SOK 82.04 21 26 ULRIK ENGLUND IFK TUMBA OK 82.08 15 27 DANIEL JUNGAR DALAPORTENS OL 82.29 03 28 (0462) MICHAEL UGGLA IFK HEDEMORA 85.07 03 29 (0565) PETER JUNEVIK STORA TUNA IK 85.42 03 30 (1198) ERIK FLORELL GAGNEFS OK 86.02 03 31 (1122) MARTIN ASP KORSNÄS IF ORIENTERING 86.55 03 32 (0460) KENNETH ANDERSSON GRYCKSBO IF 90.56 03 33 (0868) MIKKO RANKINEN VB OL 95.42 03 (0873) HENRIK MÅRTS SÄTERBYGDENS OK FELSTÄ 03 (0719) PER INGELSTRÖM CHALMERS OL FELSTÄ 06 (1420) MATTIAS BÅÅTH OK KÅRE UTGÅTT 03 (0337) LARS SCHAGERSTRÖM OK KÅRE UTGÅTT 03 KALLE ÖSTGREN OK KÅRE UTGÅTT 03 (0450) BERTIL ERONN KVARNSVEDENS GOIF OK UTGÅTT 03 (0968) KLAS PETTERSSON LEKSANDS OK UTGÅTT 03 (0287) NIKLAS LINDEGÅRDH TOLERED-UTBY OL UTGÅTT 06 (0939) ANDREAS ELGESJÖ DOMNARVETS GOIF UTGÅTT 03 ANDERS FLORELL GAGNEFS OK UTGÅTT 03 (0521) MIKAEL GRUDD STORA TUNA IK UTGÅTT 03 (0043) NILS OLSSON STORA TUNA IK UTGÅTT 03 (0986) ANDERS ERLANDSSON SVÄRDSJÖ IF UTGÅTT 03 NIKLAS BERGLUND DALAPORTENS OL UTGÅTT 03 (0183) MAGNUS NORDSTRÖM KILS OK EJ STA 18 (1096) PÄR HÖÖK KVARNSVEDENS GOIF OK EJ STA 03 (0345) ANDERS DALIN LEKSANDS OK EJ STA 03 (0635) MIKAEL NILSSON LEKSANDS OK EJ STA 03 (0136) HANS WESTBLAD LEKSANDS OK EJ STA 03 (0409) PER ÅHGREN IF THOR EJ STA 17 (0341) JÖRGEN JOHNSSON OK TOR EJ STA 16 (0226) JAN-OLOV MATTSSON OK SKOGSMÅRDARNA EJ STA 03 (0047) TOMAS JONSSON JÄRFÄLLA OK EJ STA 15 (1675) TOBIAS ERIKSSON GUSTAVSBERGS IF EJ STA 15 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 13 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 32 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 33
1 (0173) URBAN ANDRÉ GRYCKSBO IF 64.25 03 2 DAN GIBERG SÖDERTÄLJE IF 65.38 16 3 TOBIAS MÅRTENSSON STORA TUNA IK 69.09 03 4 LARS HALSES OK SKOGSMÅRDARNA 75.53 03 5 (1059) ULF ERIKSSON NORBERGS OK 78.15 21 6 JOHAN BERGLUND DALAPORTENS OL 80.30 03 7 FREDRIK N JANSSON LUDVIKA OK 82.31 03 8 NIKLAS SÖDERLUND DALAPORTENS OL 83.50 03 9 MATS KARLSSON IFK SÖDERTÄLJE 84.30 16 10 HANS ÄLVEGRAN DALAPORTENS OL 84.35 03 11 ANDERS HELLMAN KVARNSVEDENS GOIF OK 84.52 03 12 HENRIK KÄHÄRI VB OL 85.31 03 13 PER SANDBERG SÄTERBYGDENS OK 89.42 03 14 PATRIK SÖDERLUND DALAPORTENS OL 113.50 03 15 LARS ÅKE SAND VB OL 118.58 03 JAN LINDBERG KORSNÄS IF ORIENTERING UTGÅTT 03 OLA JERNSTRÖM DALAPORTENS OL UTGÅTT 03 MAGNUS LINDSTRÖM VB OL EJ STA 03 (0734) JOAKIM THORNELL VÄSTERÅS SOK EJ STA 21 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 3 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 13 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 13
1 DANIEL ANDERSSON IF THOR 69.57 17 2 THOMAS RYDELIUS NORBERGS OK 73.10 21 3 NICLAS AHLSTRÖM VÄSTERÅS SOK 81.21 21 4 STEFAN B ANDERSSON IFK MORAS OK 84.42 03 5 DAVID SHEARER VB OL 87.47 03 6 JAKOB BERG KATRINEHOLMS OK 106.33 16 ROBERT ÖSTLUND SÄTERBYGDENS OK UTGÅTT 03 LARS KLOCKAR IK JARL RÄTTVIK EJ STA 03
1 (0993) MATTIAS MÅRTS SÄTERBYGDENS OK 61.09 03 2 (0862) ERIK OLSSON GRYCKSBO IF 65.30 03 ANDERS ENGSTEDT DALAPORTENS OL UTGÅTT 03 (1320) JÖRGEN SIGFRIDS OK SKOGSMÅRDARNA EJ STA 03 (0871) LARS JONHED KFUM ÖREBRO ORIENTERING EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 2
ERIK SIGRA OK KÅRE EJ STA 03
1 (1019) PETER LÖFÅS SÄTERBYGDENS OK 50.17 03 2 (1078) JOHAN GRANATH STORA TUNA IK 54.23 03 3 (1095) JOHAN SOLLI STORA TUNA IK 56.54 03 4 (1143) LARS NORDKVIST VB OL 57.11 03 5 (0852) MARTIN SOLLI STORA TUNA IK 57.35 03 6 (0749) THORBJÖRN ALDGÅRD SÖDERS OL 58.57 15 7 (1436) STEFAN ANDERSSON STORA TUNA IK 60.05 03 8 (1265) DANIEL EKSTRÖM STORA TUNA IK 60.18 03 9 (1561) JOHAN BJÖRKLUND VB OL 62.16 03 10 (1233) MAGNUS ANDERSSON IFK HEDEMORA 62.49 03 11 (1355) PETER OHLSSON DALAPORTENS OL 64.09 03 12 (1202) HENRIK PAHLÉN-JOHANSSON DALAPORTENS OL 66.15 03 13 LENNART BERGLUND ALFTA-ÖSA OK 70.33 08 14 (1310) KALLE BERGSTRÖM OK KÅRE 78.49 03 (1558) MIKAEL SWARTLING KVARNSVEDENS GOIF OK FELSTÄ 03 JONAS RANERFORS IFK HEDEMORA EJ STA 03 (1283) MARTIN JOHANSSON OK HÄLLEN EJ STA 16 ERIK LUND OK KÅRE EJ STA 03 BJÖRN LINDSTRÖM DEGERFORS OK EJ STA 18 (1410) KALLE OLSSON KFUM ÖREBRO ORIENTERING EJ STA 12 (1099) LARS CLEVNERT SÖDERS OL EJ STA 15 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 3 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 13 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 13
1 DAVID ANDERSSON VB OL 32.39 03 2 TOMAS STENSTRÖM LUDVIKA OK 34.38 03 3 VIKTOR FUNCKE SVÄRDSJÖ IF 36.19 03 4 FREDRIK LARSSON NORBERGS OK 36.48 21 5 MATHIAS NYSTRÖM VB OL 38.15 03 6 MARTIN TÄGTSTRÖM DOMNARVETS GOIF 38.25 03 7 HANS BROLUND KRISTINEHAMNS OK 39.07 18 8 DAVID HJALMARSSON STORA TUNA IK 39.23 03 9 MARKUS HOLM VB OL 39.30 03 10 JOHAN HEDLÖF RÅNÄS OK 39.44 17 11 SVEN LEES OK KÅRE 40.02 03 12 JOHAN HÖIJ OK JÖSSE 40.34 18 13 HENRIK JOSEFSSON OK KÅRE 40.42 03 14 MAGNUS KARLSSON OK HÄLLEN 41.08 16 15 ANDERS AXLING SÖDERTÄLJE IF 42.25 16 16 RICKARD ELLSTRÖM HÄLLEFORS OK 42.33 12 17 ANDERS PETTERSSON ALMBY IK 43.52 12 18 SIMON NYSTRÖM HAGABY GOIF 44.24 12 19 JOHAN HÖÖK LUDVIKA OK 44.27 03 20 PÄR RYMAN GRYCKSBO IF 44.48 03 21 TOMMY CARLSSON IFK HEDEMORA 44.53 03 22 DANIEL OLSEN OXVRETENS SK 45.15 16 23 ANDERS GOUDE IFK HEDEMORA 45.32 03 24 PETER KIVILOOG ALMBY IK 46.20 12 25 JON LECK STORA TUNA IK 47.07 03 26 MARCUS WIKLUND STORA TUNA IK 47.17 03 27 PER FREDBERG KRISTINEHAMNS OK 47.24 18 28 ANDERS JANSSON OK ÖSTERÅKER 51.24 15 29 HANS KINDSTRAND IFK HEDEMORA 54.16 03 30 MARTIN WESTLING INSJÖNS IF 54.26 03 31 ERIK GULLNÄS GRYCKSBO IF 55.27 03 32 MATTIAS LARSSON KRISTINEHAMNS OK 56.17 18 33 BJÖRN HOLM DALAPORTENS OL 58.46 03 34 JONAS HOLMBERG OK KÅRE 61.01 03 35 PER ÅKESSON KVARNSVEDENS GOIF OK 64.05 03 PÄR SUNDBERG KARLSBYHEDENS IK UTGÅTT 03 PER BROLUND KRISTINEHAMNS OK EJ STA 18 BJÖRN ÖNNEMAR VB OL EJ STA 03 ANDREAS SEIRUP STRÄNGNÄS MALMBY OL EJ STA 16
1 ANDREAS BLIXT DALAPORTENS OL 45.24 03 2 MIKAEL TROLLVAD SURAHAMMARS SOK 69.54 21
1 MARTIN JOHANSSON DALAPORTENS OL 30.37 03 2 SVEN LARSSON SÄRNA SK 30.44 03 3 ERIK SONESSON GAGNEFS OK 32.48 03 4 KARL TISELIUS OK KÅRE 33.08 03 5 FREDRIK DANIELSSON DOMNARVETS GOIF 34.32 03 6 ANDERS OHLS KVARNSVEDENS GOIF OK 35.56 03 7 ERIK NILSSON STORA TUNA IK 36.14 03 8 MARCUS ANDERSSON VB OL 36.46 03 9 MATTIAS MILLINGER VÄSTERÅS SOK 38.45 21 10 PONTUS OLSEN OXVRETENS SK 39.10 16 11 ANDREAS NORELL STORA TUNA IK 39.48 03 12 ERIK WISELL FAGERSTA OK 41.03 21 13 MARKUS UNTINEN SVÄRDSJÖ IF 41.12 03 14 FREDRIK RANERFORS IFK HEDEMORA 41.38 03 15 ANDREAS NORDQVIST KVARNSVEDENS GOIF OK 42.01 03 16 MARCUS LINDAHL STORA TUNA IK 49.27 03 17 MARTIN HANSSON GRYCKSBO IF 49.54 03 JAN NORGREN IK JARL RÄTTVIK EJ STA 03 HANS EKSTRÖM STORA TUNA IK EJ STA 03 JOEL JANSSON SVÄRDSJÖ IF EJ STA 03 JESPER SÖDERLUND DALAPORTENS OL EJ STA 03 JONAS KARLSSON DALAPORTENS OL EJ STA 03
1 JONAS RÖÖHS FILIPSTADS OK 28.59 18 2 JOHAN WESTER VB OL 42.51 03 3 MATS TROLLVAD SURAHAMMARS SOK 50.24 21 4 GÖRAN KAMPEGÅRD OK SÖDERTÖRN 53.20 15 5 JOHAN FOGEL OK KÅRE 53.58 03
1 ANDERS HÅKANSSON IFK HEDEMORA 18.21 03 2 OSKAR FUNCKE SVÄRDSJÖ IF 20.33 03 3 HANS PAHLÉN-JOHANSSON DALAPORTENS OL 21.09 03 4 DAVID BERG IFK HEDEMORA 21.13 03 5 ERIK LINDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 22.17 21 6 JOHAN ERIKSSON ORNÄS IK 23.08 03 7 NICKLAS WARGBO IFK HEDEMORA 25.42 03 8 ANDERS BACK IFK HEDEMORA 25.46 03 9 JON DYRSMEDS IK JARL RÄTTVIK 27.10 03 10 JENS ENGMAN LEKSANDS OK 27.38 03 11 NIKLAS ÖBERG GRYCKSBO IF 28.22 03 12 GUSTAF GOTH KVARNSVEDENS GOIF OK 28.32 03 13 EMIL ALUDDEN DALAPORTENS OL 30.44 03 14 VIKTOR HEDLÖF RÅNÄS OK 30.57 17 15 RIKARD HANSSON GRYCKSBO IF 33.25 03 16 NIKLAS STRÖM KVARNSVEDENS GOIF OK 35.51 03 17 MAGNUS KARLSSON OK KÅRE 36.15 03 18 HENRIK SPÅNGMYR IK JARL RÄTTVIK 36.52 03 19 MARTIN HJALMARSSON STORA TUNA IK 36.56 03 20 CLAS ERIKSSON STORA TUNA IK 47.59 03 JOHAN LINDSKOG IFK ENSKEDE FELSTÄ 15 NIKLAS JOSEFSSON IFK HEDEMORA EJ STA 03 ANDERS DAHLIN DOMNARVETS GOIF EJ STA 03 PETER LISS-EDIN GRYCKSBO IF EJ STA 03 VIKTOR SÄÄF SVÄRDSJÖ IF EJ STA 03 TOBIAS KARLSSON DALAPORTENS OL EJ STA 03
1 LARS BLECKUR IK JARL RÄTTVIK 38.05 03 2 TOBIAS ROKKA OK KÅRE 41.05 03 3 MIKAEL FRÖBOM KARLSBYHEDENS IK 63.17 03
1 LARS JOHANSSON DALAPORTENS OL 12.47 03 2 TOBIAS BERG IFK HEDEMORA 13.48 03 3 TIM LEES OK KÅRE 14.13 03 4 JOHAN GOTH KVARNSVEDENS GOIF OK 14.44 03 5 CALLE GRAPE STORA TUNA IK 15.22 03 6 PETER WIKSELL STORA TUNA IK 15.34 03 7 ANDERS TARANDI IFK LIDINGÖ SOK 15.48 15 8 GUSTAV PERSSON OK SKOGSMÅRDARNA 16.18 03 9 JOHAN LIDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 16.46 21 10 PATRIK LARSHANS LEKSANDS OK 16.50 03 11 JONATHAN ROSENDAHL VÄSTERÅS SOK 17.18 21 12 VIKTOR MATTSSON LEKSANDS OK 18.10 03 13 MATHIAS SPÅNGMYR IK JARL RÄTTVIK 18.17 03 14 EMIL UNTINEN SVÄRDSJÖ IF 18.30 03 15 JAKOB FORSGREN OK KÅRE 18.42 03 16 JONNY HILLERSTRÖM KARLSBYHEDENS IK 19.20 03 17 EMIL BOND IK JARL RÄTTVIK 20.34 03 18 RIKARD ÖSTLUND SÄTERBYGDENS OK 38.17 03 JAKOB MORELIUS LÅNGSHYTTANS AIK OK FELSTÄ 03 JONAS JOHANNESSON LÅNGSHYTTANS AIK OK EJ STA 03 LINUS KARLSSON DALAPORTENS OL EJ STA 03
1 INGRID LARSSON DOMNARVETS GOIF 53.55 03 2 BIRGIT CARLSSON LEKSANDS OK 55.06 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 2
1 DAGNY GUSTAFSSON OK SKOGSMÅRDARNA 42.59 03 2 ANN-MARI MOBERG SOLNA OK 49.14 15 3 BERIT ORS ORSA IF 52.14 03 4 LILIAN ENNERLING HAMMARBY IF 58.56 15 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 1 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 4 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 4
1 GUNBORG WÅHLBERG OK KÅRE 42.25 03 2 MILLIE OLSSON OK SKOGSMÅRDARNA 42.45 03 3 KARIN NORDQVIST ORNÄS IK 42.55 03 4 MÄRTA SVENSSON VÄSTERÅS SOK 43.24 21 5 KETTY AHLIN STORA TUNA IK 43.45 03 6 ULLA-BRITT ÅLEBERG ROTEBRO IS 43.52 15 7 RUT LUNDH LUDVIKA OK 44.11 03 8 SIGRID GUSTAVSSON OK KÅRE 46.10 03 9 IRIS LUNDSTRÖM STORA TUNA IK 47.42 03 10 BERIT KARLSSON OK KÅRE 49.14 03 11 ASTRID DAHLE OK KÅRE 54.41 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 9 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 11 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 11
1 BRITTA DANIELS OK SKOGSMÅRDARNA 34.12 03 2 KERSTIN JOHANSSON IFK HEDEMORA 36.07 03 3 BIRGITTA WESTERLUND OK KÅRE 39.06 03 4 BIRGIT HAGLUND OK HEDSTRÖMMEN 42.40 21 5 SONIA RYDÉN DALAPORTENS OL 44.08 03 6 BARBRO WIGGE IFK HEDEMORA 45.07 03 7 ANNA LARSSON IK JARL RÄTTVIK 46.17 03 8 INGA BRITT HOLMBERG KVARNSVEDENS GOIF OK 46.24 03 9 DAGNY ÅKERMAN SÄRNA SK 48.15 03 10 ULLA-BRITT ÖSTLIN OK MALMIA 49.29 03 11 KARIN ROBERTSON OK KÅRE 56.48 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 9 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 10
1 ESTER MARTINSSON RÖRBÄCKSNÄS IS 46.51 03 2 IRMA BJÄRUD VB OL 47.56 03 3 MONICA WENGRUD NORBERGS OK 50.59 21 4 ANNA HELLGREN STORA TUNA IK 51.55 03 5 SIV STAM SÄTERBYGDENS OK 52.10 03 6 LISBETH JOHANSSON SÖDERTÄLJE IF 53.20 16 7 RIGMOR ERSSON DALAPORTENS OL 58.43 03 8 BERIT NYLIN VÄSTERÅS SOK 59.20 21 9 MARIE JANSSON GRYCKSBO IF 59.32 03 LENA OLM LUDVIKA OK UTGÅTT 03 GUNVOR NYSTRÖM STORA TUNA IK EJ STA 03 INGEGERD BLOMSTRAND SÄTERBYGDENS OK EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 4 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 9 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 9
1 SILVA JONSSON GAGNEFS OK 53.20 03 2 INGA LILL ANDERSSON GRYCKSBO IF 61.35 03 3 MONIKA ASPMAN LÅNGSHYTTANS AIK OK 86.07 03
1 MAUD NILSSON HJS VANSBRO OK 45.18 03 2 ING MARIE MOZELIUS STORA TUNA IK 48.44 03 3 EVA HALVARSON OK KÅRE 49.07 03 4 INGA LISA NORDKVIST VB OL 49.17 03 5 ANN MARI LINDGREN SOLLERÖ IF 54.16 03 6 YVONNE ENGMAN LEKSANDS OK 60.19 03 7 MAJ HED IK JARL RÄTTVIK 61.59 03 8 INGER DAHLSTRÖM VB OL 62.51 03 9 MARIANNE DANIELSSON INSJÖNS IF 62.53 03 10 KARIN ALMSTRÖM SÖDERTÄLJE IF 64.16 16 11 MONIKA WIKER LUDVIKA OK 67.18 03 12 BODIL THUNHOLM IK JARL RÄTTVIK 69.03 03 13 BRITT MARIE ÖSTMAN VB OL 74.24 03 GUDRUN DAHLSTRÖM KVARNSVEDENS GOIF OK UTGÅTT 03 ANITA MORELIUS STORA SKEDVI IK EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 4 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 10 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 11
1 KARIN JOSEFSSON IFK HEDEMORA 47.04 03 2 ULLA CLEVNERT SPÅRVÄGENS OK 51.47 15 3 GUNLIS LARSSON OK ENEN 53.43 17 4 ANN OLSSON OK ÖSTERÅKER 57.47 15 5 ANN BRITT BONDE STORA TUNA IK 59.18 03 6 INGER ANDERSEN VB OL 61.23 03 7 LENA ALSHEDEN IFK ENSKEDE 63.16 15 8 ANNA LENA LUNDELL STORA TUNA IK 63.54 03 9 BRITT MARIE PERS IK JARL RÄTTVIK 65.37 03 10 ELISABETH JONSSON OK SKOGSMÅRDARNA 65.45 03 11 INGRID LUNDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 68.53 21 12 ELISABETH LINDHOLM DOMNARVETS GOIF 69.07 03 13 ELISABETH SÄVEROS VÄSTERÅS SOK 69.50 21 14 KRISTINA HOLMBERG OK KÅRE 76.13 03 15 INGEBORG TORRIS OK SKOGSMÅRDARNA 78.16 03 16 GUN MILLINGER VÄSTERÅS SOK 87.15 21 17 ANITA WAHLSTRÖM ALMBY IK 89.06 12 18 SUSANNE NORDLANDER DALAPORTENS OL 90.59 03 INGRID LIND LEKSANDS OK UTGÅTT 03 LENA SAMUELSSON AVESTA OK EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 10 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 13
1 KRISTIN PETTERSSON STORA TUNA IK 55.17 03 2 INGA ERIKSSON STORA TUNA IK 55.58 03 3 LILLY BRITT HANSES IK JARL RÄTTVIK 56.36 03 4 INGER LUNDH OK NORDEN 57.42 21 5 BERIT STÅHL DALAPORTENS OL 61.59 03 6 LENA LORE LUDVIKA OK 64.54 03 7 ULLA ZETTERBERG DALAPORTENS OL 67.49 03 8 EVA NORBERG STORA TUNA IK 74.10 03 9 YVONNE ENGSTRÖM DALAPORTENS OL 88.50 03 10 MAJ BRITT KAIPE LUDVIKA OK 90.48 03 11 EVA KAMPEGÅRD OK SÖDERTÖRN 96.48 15 12 KERSTIN HILLERSTRÖM KORSNÄS IF ORIENTERING 110.41 03
1 ELISABETH HEDLÖF RÅNÄS OK 49.46 17 2 GUNILLA HÅKANSSON IFK HEDEMORA 54.21 03 3 ING-MARIE BACK IFK HEDEMORA 55.28 03 4 A-M RANERFORS-CARLSSON IFK HEDEMORA 58.01 03 5 EVA MOBERG-SÖDERMAN IK JARL RÄTTVIK 63.29 03 6 EVA KÄCK VB OL 63.41 03 7 MONICA GUSTAFSSON IK JARL RÄTTVIK 63.59 03 8 INGER MATTSSON VB OL 66.00 03 9 MARIANNE EINARSSON FAGERSTA OK 67.52 21 10 MARGARETA SWARTLING KVARNSVEDENS GOIF OK 88.16 03 U-B NORSTRÖM OTTOSSON STORA TUNA IK UTGÅTT 03 KRISTINA LUNDELL OK HÄLLEN EJ STA 16 EVA TARANDI IFK LIDINGÖ SOK EJ STA 15 ANNA KARLSSON DALAPORTENS OL EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 9 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 9
1 SUSANNE PERSSON VÄSTERÅS SOK 58.11 21 2 MARIANNE OTTOSSON VB OL 58.26 03 3 ELISABETH JOHANSSON DALAPORTENS OL 59.12 03 4 KARIN FORSGREN OK KÅRE 61.16 03 5 EVA LINDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 64.50 21 6 GUNILLA BERGSTRÖM GRYCKSBO IF 72.08 03 7 KRISTINA DYRSMEDS IK JARL RÄTTVIK 79.30 03 8 LENA BACKLUND LEKSANDS OK 96.03 03 KERSTIN BLOMGREN STORA TUNA IK UTGÅTT 03 YVONNE EKSTRÖM DALAPORTENS OL UTGÅTT 03 BIRGIT ÅKERBLOM STORA TUNA IK EJ STA 03 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 5 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 7 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 7
1 KERSTIN PETTERSSON LUDVIKA OK 52.23 03 2 HELENA EKSTRÖM STORA TUNA IK 52.40 03 3 GUN-MARIE LIDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 54.53 21 4 EVA LECK GAGNEFS OK 55.15 03 5 GUNILLA HOLM VB OL 56.50 03 6 K.HALLERSTIG-ERIKSSON ORNÄS IK 57.47 03 7 EVA LENA JOHNSSON DALAPORTENS OL 62.25 03 8 INGA FREDBERG KORSNÄS IF ORIENTERING 67.27 03 9 KARIN UNNERUD STORA TUNA IK 74.17 03 10 ELISABET WIKSELL STORA TUNA IK 76.22 03 LENA KÄHÄRI VB OL UTGÅTT 03 MARGARETA LINDBOM IK JARL RÄTTVIK EJ STA 03 LENA OLOFSSON LUDVIKA OK EJ STA 03
1 (0197) MARIE LOUISE ENGSTRÖM DALAPORTENS OL 52.45 03 2 (0045) KARIN SVENSK STORA TUNA IK 53.29 03 3 (0033) ANNA-KARIN JANSSON LEKSANDS OK 54.51 03 4 ANNIKA ÖSTMAN SÄVEDALENS AIK 55.32 06 5 INGER GUNNARSSON VÄSTERÅS SOK 57.42 21 6 (0112) ULRIKA ERIKSSON STORA TUNA IK 58.00 03 7 (0090) YLVA GRAPE-ANDERSSON STORA TUNA IK 58.21 03 8 (0245) CATRIN HALVARSSON IFK SÖDERTÄLJE 58.41 16 9 (0268) ANNICA CLEVNERT SÖDERS OL 60.26 15 10 (0900) KRISTIN BACKÅKERS IFK HEDEMORA 61.38 03 11 (0108) INGELA ROLANDS INSJÖNS IF 62.12 03 12 (0238) ANKI BJÖRKLUND LEKSANDS OK 62.29 03 13 (0188) ANNA NYGÅRD DALAPORTENS OL 63.01 03 14 (0246) KARIN ÖHMAN KVARNSVEDENS GOIF OK 63.30 03 15 MARIE ERIKSSON KILS OK 63.57 18 16 LINA BÖRJES ALMBY IK 65.09 12 17 ANKI JACOBS OK KÅRE 66.03 03 18 (0553) LINDA ERIKSSON DALAPORTENS OL 66.10 03 19 (0394) JENNY WIDELUND SVÄRDSJÖ IF 68.09 03 20 RAGNHILD SVENS INSJÖNS IF 70.51 03 21 MIA ELIASSON LINKÖPINGS OK 71.32 23 22 (0477) JESSICA PETTERSSON LUDVIKA OK 72.11 03 23 (0549) MALIN LINDSKOG IFK ENSKEDE 73.43 15 24 ANNA-KARIN ÖHGREN DALAPORTENS OL 74.25 03 25 BRITT-MARIE HOLMBERG KORSNÄS IF ORIENTERING 77.03 03 26 BERIT GUMMUS IFK MORAS OK 77.17 03 27 (0321) SOFIA ERIKSSON STORA TUNA IK 77.39 03 28 (0305) ANGELA BERGSTRÖM LEKSANDS OK 83.16 03 29 MARIA BERGLUND ALFTA-ÖSA OK 86.48 08 30 KARIN TEGMARK-WISELL IFK LIDINGÖ SOK 87.24 15 31 ULRIKA JANSSON OK KÅRE 100.23 03 YLVA FORNANDER LUDVIKA OK FELSTÄ 03 (0541) EVA ODE VÄSTERÅS SOK FELSTÄ 21 (0667) ANNA FLORELL GAGNEFS OK FELSTÄ 03 ANN-CHRISTIN LARSSON OK KÅRE UTGÅTT 03 SIV DAHLSTRÖM KVARNSVEDENS GOIF OK UTGÅTT 03 (0516) LOTTA BERGSTRÖM OK KÅRE EJ STA 03 (0537) MARIA YNGVESSON LEKSANDS OK EJ STA 03 (0226) ANNICA JANSSON IFK LIDINGÖ SOK EJ STA 15 (0194) CHRISTINA NÄSMAN IFK LIDINGÖ SOK EJ STA 15 (0229) MARIA HÖÖK VB OL EJ STA 03 (0185) VIKTORIA PETRÉ DOMNARVETS GOIF EJ STA 03 (0442) JENNIE LARSSON OK ENEN EJ STA 17 (0862) STINA FEIL SKELLEFTEÅ OK EJ STA 19 CARINA SANDBERG SÄTERBYGDENS OK EJ STA 03 (0732) KATARINA GALLE GUSTAVSBERGS IF EJ STA 15 (0285) HELENE KVARNSTRÖM KILS OK EJ STA 18 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 8 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 24 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 27
1 KARIN NYBERG SÄTERBYGDENS OK 64.54 03 2 SUSANNE HOLM IFK HEDEMORA 66.07 03 3 BRITT SPARRMAN-PERSSON OK SKOGSMÅRDARNA 68.00 03 4 KATARINA HOFFSTEN-SUNDQ OK KÅRE 68.46 03 5 ELIN ERSSON DALAPORTENS OL 70.50 03 PETRA SVENSSON SÖDERS OL EJ STA 15
1 ULRIKA NORBERG STORA TUNA IK 64.00 03 2 (0754) NORMA JANSSON SÄTERBYGDENS OK 74.20 03 3 SUSANNA LUNDIN VÄSTERÅS SOK 76.30 21 4 MALIN EKLUND DOMNARVETS GOIF 76.33 03 5 TOVE ÖNNEMAR VB OL 78.44 03 (0708) STINA STRÖMSTEDT HJS VANSBRO OK EJ STA 03 (0308) CECILIA KARLSSON ALMBY IK EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 1 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 5 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 5
1 (0509) PETRA HALVARSON OK KÅRE 42.28 03 2 (0642) JENNY NÄÄS LEKSANDS OK 43.04 03 3 (0581) MALIN STÖVLING GAGNEFS OK 44.24 03 4 (0572) ÅSA HAMMARSTRÖM LEKSANDS OK 45.12 03 5 (0506) CATRIN JAKOBSSON LUDVIKA OK 46.37 03 6 (0679) ANNA OLSEN VB OL 47.04 03 7 HELENA NORDKVIST GAGNEFS OK 48.13 03 8 (0770) REBECKA LINDER OK TYR 50.22 18 9 (0748) KRISTINA LÄRFARS LEKSANDS OK 52.08 03 10 (0802) KARIN LINDSKOG IFK ENSKEDE 53.03 15 11 (0716) JOHANNA SJONS IFK HEDEMORA 55.02 03 12 ANNA SAHLANDER OK KÅRE 60.29 03 13 ERIKA GREEN LÅNGSHYTTANS AIK OK 68.54 03 14 ANNA DJÄKEN IK JARL RÄTTVIK 70.26 03 15 (0738) JOANNA EKLUND DOMNARVETS GOIF 70.45 03 16 (0787) ANNA-KARIN DOVÅKER LEKSANDS OK 80.09 03 (0640) KATARINA GOUDE IFK HEDEMORA EJ STA 03 (0636) JENNIE HELLSTRÖM STORA TUNA IK EJ STA 03 (0535) ANNA KARIN PALM SVÄRDSJÖ IF EJ STA 03 (0528) SOFIA JOHNSSON DALAPORTENS OL EJ STA 03 (0858) ANNICA HELLGREN ALMBY IK EJ STA 12 TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 6 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 12 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 12
1 JOHANNA GUNNARSSON KRISTINEHAMNS OK 34.59 18 2 MARIA KÄHÄRI VB OL 35.02 03 3 MARIA BERGKVIST ORSA IF 36.58 03 4 JESSICA MOGREN HÄLLEFORS OK 38.12 12 5 MARLENE KARLSSON IFK HEDEMORA 38.42 03 6 ANNA JANSSON STORA TUNA IK 38.45 03 7 SARA HELANDER DOMNARVETS GOIF 40.44 03 8 KARIN ELFVING DOMNARVETS GOIF 41.00 03 9 JENNY SANDER LEKSANDS OK 42.23 03 10 KRISTINA CARLANDER SÖDERTÄLJE IF 42.34 16 11 EMMA JOHANSSON KRISTINEHAMNS OK 42.43 18 12 EVA ELFVING DOMNARVETS GOIF 43.28 03 13 LINA LARSSON KRISTINEHAMNS OK 44.10 18 14 LINNEA LINDBORG KORSNÄS IF ORIENTERING 44.54 03 15 EMMA SONESSON GAGNEFS OK 45.28 03 16 IDA MATTSSON VB OL 47.49 03 17 SANDRA BACK IFK HEDEMORA 47.51 03 18 ANNA DYRSMEDS IK JARL RÄTTVIK 48.10 03 19 MARIA GUNNARSSON KRISTINEHAMNS OK 48.52 18 20 ERIKA SVENNBERG SÄTERBYGDENS OK 50.49 03 21 LISA KARLSSON IFK HEDEMORA 52.00 03 22 SARA JOHANSSON KRISTINEHAMNS OK 52.04 18 23 LINDA CARLSSON IFK HEDEMORA 52.57 03 24 ERIKA BERG IFK HEDEMORA 54.39 03 25 ELIN BRÖMSES DOMNARVETS GOIF 57.32 03 26 BIRGITTA WAHLSTRÖM ALMBY IK 61.42 12 27 EMMA TARANDI IFK LIDINGÖ SOK 62.58 15 28 ANNA-KARIN ANDERSSON LEKSANDS OK 67.27 03 29 BRITTA BRÖMSES DOMNARVETS GOIF 69.48 03 30 MARIA NORDQVIST KVARNSVEDENS GOIF OK 81.07 03 ANNA TARANDI IFK LIDINGÖ SOK FELSTÄ 15 BODIL HALVARSON OK KÅRE UTGÅTT 03 KATRIN ALEXANDERSSON ORSA IF EJ STA 03 BIRGITTA WAHLSTRÖM ALMBY IK EJ STA 12 KARIN CARBONNIER ALMBY IK EJ STA 12 ELIN DAHLIN DOMNARVETS GOIF EJ STA 03 HILDA STENBERG TUREBERGS IF EJ STA 15
1 FRIDA HALL DALAPORTENS OL 28.44 03 2 LINDA HÅKANSSON IFK HEDEMORA 29.17 03 3 ELIN J0HANSSON DALAPORTENS OL 29.38 03 4 LINNEA NORDKVIST GAGNEFS OK 29.40 03 5 HANNA ALUDDEN DALAPORTENS OL 31.08 03 6 JOSEFIN NORELL SÖDERS OL 32.56 15 7 SARA JONSSON KORSNÄS IF ORIENTERING 33.34 03 8 EMMA GREEN LÅNGSHYTTANS AIK OK 34.16 03 9 KARIN FAGERSTRÖM STORA TUNA IK 35.53 03 10 KRISTINA BÖRJESSON KORSNÄS IF ORIENTERING 36.41 03 11 KRISTIN ANDREÉ JÄRLA IF OK 36.48 15 12 ANNA CARLANDER SÖDERTÄLJE IF 38.12 16 13 SIGRID LARSSON SÄRNA SK 38.42 03 14 ANN-KRISTIN MORÉN IFK HEDEMORA 39.42 03 15 ANNA LIDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 39.46 21 16 SARA GRÖNOSET KORSNÄS IF ORIENTERING 40.03 03 17 SARA LINDBORG KORSNÄS IF ORIENTERING 41.15 03 18 CHARLOTTE LUNDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 42.29 21 19 ANNA EKSTRÖM DALAPORTENS OL 44.43 03 20 JENNIFER LINDSTRÖM IFK HEDEMORA 49.38 03 21 SOFIA BLECKUR IK JARL RÄTTVIK 57.05 03 22 MIA WESTERBERG VÄSTERÅS SOK 57.11 21 23 TANJA LEES OK KÅRE 72.40 03 LINDA FREDBERG KORSNÄS IF ORIENTERING UTGÅTT 03 SOFIA KORSGREN KORSNÄS IF ORIENTERING EJ STA 03 ANNA STENBERG DOMNARVETS GOIF EJ STA 03 MARIA HELLSTRÖM STORA TUNA IK EJ STA 03
1 CARITA HOLM DALAPORTENS OL 34.57 03 2 SANDRA BERGDAHL IFK HEDEMORA 41.26 03 3 FRIDA UNNERUD BJÖRSLAND STORA TUNA IK 47.27 03 ANN-SOFIE DANIELSSON LÅNGSHYTTANS AIK OK FELSTÄ 03 ÅSA HEDLUND LÅNGSHYTTANS AIK OK EJ STA 03
1 JENNY UNTINEN SVÄRDSJÖ IF 25.16 03 2 EMMA OLOFSSON LUDVIKA OK 26.23 03 3 MALIN LARSHANS LEKSANDS OK 26.34 03 4 HANNA BRUS LUDVIKA OK 27.44 03 5 FANNY SKARIN STORA TUNA IK 28.10 03 6 STINA NORGREN IK JARL RÄTTVIK 28.14 03 7 JOSEFIN ANDERSSON IFK HEDEMORA 28.41 03 8 SUSANNA MÅRTENSSON STORA TUNA IK 29.11 03 9 HANNA BERGDAHL IFK HEDEMORA 29.23 03 10 EVA TISELIUS OK KÅRE 29.44 03 11 ANN-CHARLOTTE SANDER LEKSANDS OK 31.14 03 12 TERESE NORDQVIST KVARNSVEDENS GOIF OK 31.26 03 13 ANNA STÅHL DALAPORTENS OL 31.59 03 14 LINNEA RYMAN GRYCKSBO IF 32.10 03 15 CECILIA JOHNSSON DALAPORTENS OL 32.12 03 16 SARA EKSTRÖM DALAPORTENS OL 32.44 03 17 JOSEFIN SJONS IFK HEDEMORA 33.12 03 18 ELIN SOLLI STORA TUNA IK 35.05 03 19 PIA HÅKANSSON IFK HEDEMORA 38.13 03 20 ANNA-LENA MORÉN IFK HEDEMORA 38.34 03 21 ERIKA BERGSTRÖM GRYCKSBO IF 39.34 03 22 JOHANNA LINDBORG KORSNÄS IF ORIENTERING 47.27 03 23 ANNA SANDBERG LUDVIKA OK 50.55 03 24 KARIN LECK GAGNEFS OK 55.29 03 25 EVA HEDLUND LÅNGSHYTTANS AIK OK 75.14 03 ANNA OTTOSSON STORA TUNA IK UTGÅTT 03 LINDA AHLSÉN-SEIRUP STRÄNGNÄS MALMBY OL EJ STA 16
1 KRISTINA ATTERNÄS LEKSANDS OK 29.59 03 2 KATRIN JOSEFSSON OK KÅRE 31.37 03 3 BRITTA KLOCKAR IK JARL RÄTTVIK 39.32 03 4 ALEXANDRA HJELM OK KÅRE 46.05 03 ELIN PETTERSSON LUDVIKA OK EJ STA 03
1 MARIE JONSSON KORSNÄS IF ORIENTERING 13.27 03 2 MATILDA ANDERSSON VB OL 14.28 03 3 JOHANNA HOLM VB OL 14.55 03 4 SANDRA LÖFGREN LEKSANDS OK 15.46 03 5 EMMA BERGDAHL IFK HEDEMORA 16.08 03 6 IDA JOHANSSON DALAPORTENS OL 17.34 03 7 ELIN OTTOSSON STORA TUNA IK 17.37 03 8 BODIL TANGSTAD KARLSBYHEDENS IK 17.56 03 9 ELIN SKARIN STORA TUNA IK 18.36 03 10 LOVISA EKLUND DOMNARVETS GOIF 19.58 03 11 LINN WIBELL VB OL 20.00 03 12 ANNA NILSSON DOMNARVETS GOIF 20.22 03 13 MALIN FREDBERG KORSNÄS IF ORIENTERING 20.30 03 14 MARIA JOHANSSON LEKSANDS OK 20.40 03 15 ELLINOR JOHNSSON DALAPORTENS OL 21.06 03 16 MARIT JOBS DOMNARVETS GOIF 22.15 03 17 LINA SUNDQVIST OK KÅRE 23.18 03 18 MIKAELA KARLSSON GRYCKSBO IF 24.16 03 19 TINTIN JOHANSSON KARLSBYHEDENS IK 25.14 03 20 ANNA UNNERUD-BJÖRSLAND STORA TUNA IK 29.59 03 JOHANNA HALLBERG IFK HEDEMORA EJ STA 03 SOFIA ADOLFSSON LUDVIKA OK EJ STA 03 FRIDA SÄÄF SVÄRDSJÖ IF EJ STA 03
1 ROBERT STRÖM KVARNSVEDENS GOIF OK 14.04 03 2 SIMON WIBELL VBOL 17.07 3 VIKTOR ANDERSSON IFK HEDEMORA 17.35 03 4 LINDA FRÖBOM KARLSBYHEDENS IK 17.46 03 5 ERIK BLOMGREN STORA TUNA IK 18.55 03 6 THERES ROSENDAHL VÄSTERÅS SOK 19.20 21 7 MARCUS ANDERSSON ANDRARUMS IF 20.05 8 DENNIS HÖGLUND IFK HEDEMORA 20.13 03 9 JOHAN SONESSON GAGNEFS OK 20.19 03 10 HENRIK BRUS LUDVIKA OK 20.24 03 11 MIRIAM MORÉN IFK HEDEMORA 20.41 03 12 TROY HILDING OK ENEN 21.07 17 13 JOHAN LINDSTRÖM VÄSTERÅS SOK 21.21 21 14 ANDREAS NORDFORS STORA TUNA IK 21.25 03 15 KRISTIN WIKSELL STORA TUNA IK 22.32 03 16 CAJSA GRAPE STORA TUNA IK 24.24 03 17 GUSTAV ERIKSSON ST TUNA IK 24.34 18 KARIN HELLSTRÖM STORA TUNA IK 26.26 03 19 KARIN KLOCKAR IK JARL RÄTTVIK 27.06 03 20 CARL VIKBERG DALAPORTEN 28.21 21 SOFIA ERIKSSON STORA TUNA IK 28.56 03 22 PELLE NORDFORS STORA TUNA IK 37.18 03 23 LINA MATTSSON OK KÅRE 51.25 03 TRULS PALMQVIST LEKSANDS OK EJ STA 03 ERIK LARSHANS LEKSANDS OK EJ STA 03 REBECKA ADOLFSSON LUDVIKA OK EJ STA 03 JESSICA DICKFORS DALAPORTENS OL EJ STA 03 JONNY JOHANSSON KARLSBYHEDENS IK EJ STA 03
1 JON EKLUND IK JARL 33.02 2 JOHAN SÖDERMAN IK JARL 39.13 3 MARIA DOVÅKER-LISS LEKSANDS OK 41.07 03 4 MADELENE HJELM OK KÅRE 43.11 03 5 CHRISTINA ENGSTEDT DALAPORTENS OL 49.29 03 MONIKA DAHLSTED STRÄNGNÄS MALMBY OL FELSTÄ 16 NORIKA HAYASHIHARA STRÄNGNÄS MALMBY OL FELSTÄ 16 ETSAKO MATSUNAGA STRÄNGNÄS MALMBY OL FELSTÄ 16
1 MARIA GLAD LEKSANDS OK 42.14 03 2 NINNIE HANSSON GRYCKSBO IF 43.14 03 3 LENA GLAD LEKSANDS OK 44.47 03 4 PAMELA CARLSSON IFK HEDEMORA 48.20 03 5 LENNART TORNEKLINT LEKSANDS OK 51.02 03 6 MONICA BLECKUR-JANSSON KORSNÄS IF OK 51.29 7 MAJ BERGSTRÖM VÄSTERÅS SOK 53.07 21 8 LILIAN MÅRTENSSON STORA TUNA IK 54.29 03 9 LINDA GUSTAFSSON OK ENEN 66.02 17 10 RONINA HILDING OK ENEN 67.34 17 11 EVA LINDGREN DALAPORTENS OL 70.54 03 12 KERSTIN ARVIDSSON IFK HEDEMORA 71.34 03
1 KENNETH DYRSMEDS LEKSANDS OK 42.47 03 2 BJARNE KÄMPEGÅRD OK SÖDERTÖRN 45.42 15 3 KERSTIN SUNDBERG OK KÅRE 47.32 03 4 ANDERS BERG IFK HEDEMORA 50.24 03 BARBRO GULLBERG OK LINNÉ FELSTÄ 17 LARS-ÅKE VIKBERG DALAPORTEN UTGÅTT
1 ANDREAS JOHANNESSEN VBOL 31.20 2 ALMER LUNDHOLM BOLIDEN 37.20 3 LARS OLOF JOHANSSON VBOL 38.33 4 FOLKE ERNSTSSON VBOL 40.19 5 LARS ARNE FORSBERG VBOL 44.25 6 EINAR BERGLUND REMBO IK 48.04 03 7 HELENA JANSSON LUDVIKA OK 51.05 03 8 JOUKO TASKINEN OK KÅRE 51.22 03 9 PETER JOHNSSON DALAPORTENS OL 52.25 03 10 CATARINA KARLSSON OK NORDEN 55.51 21 11 INGVAR ASPLUND OK KÅRE 58.07 03 12 KRISTINA HOLMBERG LEKSANDS OK 62.35 03 13 INGER OLSEN VB OL 84.34 03 14 MARGARETA DAHLSTRÖM OK HEDSTRÖMMEN 90.33 21 15 MARIANA PETTERSSON IK JARL 91.01
1 STINA STRÖMSTEDT HJS VANSBRO 34.51 2 LARS AHLSTRÖM VÄSTERÅS SOK 39.15 21 3 PER NISSA ORSA 41.28 4 ARNE AHLSTRÖM SÖDERTÄLJE IF 43.21 16 5 HENNING WALTGÅRD DOMNARVETS GOIF 48.24 03 6 INGELA ASP KORSNÄS OK 48.54 7 ÅKE MATTSSON LEKSANDS OK 48.55 03 8 OLOF GUMAELIUS FAGERSTA OK 52.28 21 9 KJELL LUNDIN SALA OK 56.17 21 10 JAN BOBÄCK LÅNGSHYTTANS AIK 57.23 11 RUNE ANDERSSON FALUN 57.24 12 TUULA EDHAGER NYKÖPINGS OK 59.22 16 13 BARBRO BOBÄCK LÅNGSHYTTANS AIK 68.03 14 EVA PÅLSSON NOK 114.34
1 RUNO JOHANSSON KRISTINEHAMNS OK 43.38 18 2 EVA DAHL KVARNSVEDENS GOIF 46.27 3 BIRGITTA HANSSON KORNÄS IF 48.18 4 MAGNUS LARSSON OK NORDEN 49.56 21 5 GUNILLA ARVIDSSON STORA TUNA IK 52.28 03 6 STEN SUNDIN OK KÅRE 54.51 03 7 STURE CARLSSON IFK HEDEMORA 57.07 03 8 LARS LARSSON ORNÄS IK 59.07 03 9 JAN HEDIN OK LINNÉ 60.57 17 10 JAN JANSSON OK KÅRE 61.25 03 11 EVA LENA ENGSTRÖM DALAPORTENS OL 61.50 03 12 ULRIKA SARAS GRYCKSBO IF 62.29 03 13 JENNY LIND ÖHGREN DALAPORTENS OL 73.52 03 14 BENGT ODE VÄSTERÅS SOK 75.55 21 KURT ZANDER VÄSTERÅS SK FELSTÄ
1 LARS OLOFSSON LUDVIKA OK 34.46 03 2 ANNIKA ENGSTRÖM OK KÅRE 35.17 03 3 ERIK LUND OK KÅRE 37.03 03 4 LARS SPÅNGMYR IK JARL 38.32 5 OLA HOLGERSSON STRÄNGNÄS MALMBY OL 42.07 16 6 TORBJÖRN LENTZ IFK HEDEMORA 48.38 03
1 LARS ÖHGREN DALAPORTENS OL 51.56 03 2 LARS SARAS GRYCKSBO IF 63.31 03 3 TORD ANDERSSON ANDRARUMS IF 66.35 4 MATS IVERMARK SÄFFLE OK 77.53 18 5 THOMAS SAHLANDER OK KÅRE 84.34 03 6 URBAN GULLBERG OK LINNÉ 95.21 17 7 ROGER EKLUND IK JARL 98.24 8 GÖRAN FRÖBOM KARLSBYHEDENS IK 106.46 03 9 TOMMY HJELM OK KÅRE 141.55 03
1 GUNNAR FORSGREN OK KÅRE 81.08 03
TILL KLASSVAL
Denna sida är skapad med programmet SOFT OL-DATA ver
4.2 och senast uppdaterad 1997-08-12.
TILL SIDANS START